Idealny nadruk na taśmach

taśmy z nadrukiem

Taśmy pakowe z nadrukiem idealnie nadają się dla firm, które chcą się dobrze reklamować, wykorzystując do tego m.in. taśmy pakowe. Forma takiej reklamy jest tania, a zarazem bardzo wytrzymała, ponieważ nadruk na folii praktycznie jest nie do zdarcia. Oprócz tego taśmy pakowe z nadrukiem, są idealną formą reklamy, doskonale spisują się w zaklejaniu różnego rodzaju paczek.

Reklama firmy drukowana jest na foli jeszcze przed nałożeniem kleju. Firmy specjalizujące się w sprzedaży taśm z nadrukiem w swojej ofercie posiadają przeważnie różnego rodzaju opcje np. klient może wybrać sobie kolor jaki będzie mu odpowiadał, może przesłać własny projekt graficzny, który ma się znaleźć na taśmach z nadrukiem. Bądź poprosić firmę, która zaprojektuje im szatę graficzną. Oprócz tego klient może sobie wybrać taśmy z takimi napisami jak: „ostrożnie nie rzucać”, „uwaga szkło”, „taśma bezpieczeństwa”, „promocja”, „gratis” itp. Dzięki reklamie wydrukowanej na taśmie może nadać innowacyjny i wyróżniający się wygląd danego opakowania. Zastosowanie walorów estetycznych nadaje taśmie niepowtarzalny wygląd połączony z praktycznością zastosowania.

Nadruk wykonywany jest na każdym rodzaju taśm czyli: PCV, kauczukowych zwykłych, kauczukowych, maszynowych, akrylowych itp. Taśmy z nadrukiem poprzez nadruk oczywiście nie tracą w żaden sposób swoich właściwości.

Różnorodna kolorystyka taśm sprawi, że firma będzie budowała pozytywny wizerunek, dzięki temu klient z łatwością będzie mógł zapamiętać logo oraz nazwę danej firmy.

Taśmy dzięki odporności na bardzo niskie temperatury mogą być używane w różnego rodzaju chłodniach. Ci, którzy chcą dbać o środowisko powinni korzystać z taśm papierowych, które można oczywiście recyklingować. Taśmy, które posiadają możliwość cichego rozwijania powinny być używane w miejscach gdzie np. pracuje bardzo dużo osób, które zajmują się zaklejaniem różnych rzeczy. Dzięki temu bardzo poprawimy komfort pracy pracowników. Kolejnym pozytywnym aspektem taśm z nadrukiem jest bardzo mocny klej oraz mocna wytrzymałość podczas rozciągania.