Ta eksperymentalna Ebola Drug może nigdy nie dotrzeć do Afryki Zachodniej

Ebola Drug

Kanadyjska firma bada eksperymentalnej terapii dla Ebola może być miesięcy od podejmowania nowych dostaw narkotyków, oferując żadnych gwarancji, w ​​środę wieczorem, że jego osiągnięcie będzie aprobowana leczenie pacjentów.

Ram regulacyjnych w celu wspierania jego wykorzystanie w Afryce nie został jeszcze ustanowiony, Tekmira dyrektor generalny Mark Murray powiedział analitykom na wezwanie zarobków. Nie ma pewności, że właściwe ramybędą rozwijane.

Tekmira Vancouver oparte jest jedną z kilku firm stara się rozwijać zabiegi za śmiercionośnego wirusa, który zabił ponad 1000 osób w Afryce Zachodniej w tym roku, głównie w Gwinei, Liberii i Sierra Leone.Panel Światowej Organizacji Zdrowia w tym tygodniu stwierdził, że w niektórych przypadkach Ebola „, to jest etyczne oferować niesprawdzonych interwencji z nieznanej skuteczności i działań niepożądanych, jako potencjalnego leczenia lub zapobiegania.”

Ale przy użyciu eksperymentalnych leków do leczenia pacjentów chorych jest drażliwą kwestią dla firm farmaceutycznych. Każdy zabieg niesie ze sobą ryzyko. Nowe terapie iść przez lata badań w celu ustalenia, że są one bezpieczne i skuteczne, a większość potencjalnych leków nigdy nie zrobić to przez ten proces. Biorąc lek, który nie został przez rygorystycznej oceny zwiększa ryzyko dla pacjentów. Może też skomplikować wysiłki firmy farmaceutyczne do ustanowienia dowodów naukowych do produkcji leku szerzej dostępne.

Wczesne próby człowieka przetestować niesprawdzonego leczenia Ebola Tekmira w zdrowych ochotników zostały wstrzymane w dniu 3 lipca przez US Food and Drug Administration nad kwestiami bezpieczeństwa. Ale w zeszłym tygodniu regulatory poluzować pewne ograniczenia, wywołując gwałtowny wzrost kursu akcji spółki, jak Bloomberg News. FDA ponownie wprowadzone do ryzyka nagrodę dla stosowania leku u pacjentów zakażonych, w przeciwieństwie do zdrowych ochotników,” Murray powiedział analitykom.